menu Sluit het hoofdmenu

Leerlingen Bartiméus vso doen eindexamens

geplaatst op Brief op lokaaldeur met tekst Stilte examens

Op maandag 7 mei jl. zijn de schriftelijke staatsexamens gestart bij Bartiméus vso, deze lopen door tot en met maandag 28 mei. Op 7, 9 en 10 juli volgen nog de mondelinge examens voor onze leerlingen met een visuele beperking.

Drie leerlingen van de afdeling praktijk hebben examen gedaan via het IVIO-examenbureau. Zij maakten examens voor één of meerdere vakken: Nederlands, rekenen-wiskunde en/of Engels. Dit jaar doen twee leerlingen het examen vmbo-BB, negen leerlingen vmbo-TL en 6 leerlingen het examen havo.
Een oud-leerling doet mee met het VWO-examen voor de vakken Nederlands en Engels.

Keihard gewerkt

Geeske de Boer, leerkracht bij Bartiméus vso in Zeist: ‘Half juni verwachten we de uitslagen. We hopen dat de vlag dan uit kan. Onze leerlingen hebben er in ieder geval keihard voor gewerkt’.

De examens worden met een feestelijke diploma-uitreiking op dinsdag 10 juli afgesloten.

We wensen alle leerlingen heel veel succes!

Meer informatie over Onderwijs bij Bartiméus vindt u op onze site.