menu Sluit het hoofdmenu

Dossier Innovatie en Technologie

Het team van ICT4VIP

Deskundigen uit verschillende vakgebieden doen binnen het programma ICT4VIP onderzoek naar nieuwe technologieën.

Dit zijn ze:

Hans Scholten
Programmamanager ICT4VIP
hscholten@bartimeus.nl

Paul de Nooij
Projectleider ICT4VIP
pdnooij@bartimeus.nl

Nienke Nijhof
Projectleider ICT4VIP
nnijhof@bartimeus.nl

Eric Velleman
Projectleider ICT4VIP
evelleman@bartimeus.nl
 

Dick Lunenborg
Projectleider ICT4VIP
dlunenborg@bartimeus.nl

Emma Heitbrink
Innovatie ontwerper ICT4VIP
eheitbrink@bartimeus.nl

Nieuws

Veelbelovende innovaties voor jong en oud

Kinderen van nu groeien op in een digitale omgeving. Reden voor Bartiméus om een proef te doen met robot Tessa bij diagnostische onderzoeken. Heleen Veen, orthoptist: ‘Het gemak waarmee kinderen de robot begroetten was zo mooi om te zien. Tessa sprak ze aan bij hun voornaam en gaf ze complimenten. Dat vonden ze grappig. Ze bleven Tessa verwachtingsvol aankijken. Zou ze nog iets gaan zeggen?'
Lees meer

Navilens app helpt je vinden wat je zoekt

Paul de Nooij, projectleider ICT4VIP bij Bartiméus, is met zijn team steeds op zoek naar (nieuwe) bruikbare technologieën. Hij vindt het een uitdaging om - samen met cliënten die blind of slechtziend zijn - innovatieve oplossingen te vinden voor de problemen die zij ervaren. Een mooi voorbeeld daarvan is de Navilens. Een handige innovatie die wellicht ook in Nederland in te zetten is voor treinreizigers, museumbezoekers en studenten die niet of slecht zien. Maar wat is het en wat kun je ermee?
Lees meer