menu Sluit het hoofdmenu

Dossier Innovatie en Technologie

Het team van ICT4VIP

Deskundigen uit verschillende vakgebieden doen binnen het programma ICT4VIP onderzoek naar nieuwe technologieën.

Dit zijn ze:

Hans Scholten
Programmamanager ICT4VIP
hscholten@bartimeus.nl

Paul de Nooij
Projectleider ICT4VIP
pdnooij@bartimeus.nl

Nienke Nijhof
Projectleider ICT4VIP
nnijhof@bartimeus.nl

Eric Velleman
Projectleider ICT4VIP
evelleman@bartimeus.nl
 

Dick Lunenborg
Projectleider ICT4VIP
dlunenborg@bartimeus.nl

Emma Heitbrink
Innovatie ontwerper ICT4VIP
eheitbrink@bartimeus.nl

Nieuws

Technologieën die cliënt sterker maken

Technologie kan helpen bij mensen met een visuele en een verstandelijke beperking. Caro Mooij en Silvia Vermeulen, beiden werkzaam bij Bartiméus, laten cliënten van ’s Heeren Loo kennismaken met technologie tijdens het ‘technologisch spreekuur’. Maar ook cliënten van andere zorginstellingen kunnen gebruikmaken van deze expertise van Bartiméus. Zorginstelling ’s Heeren Loo plaatste er onlangs dit ervaringsverhaal over.
Lees meer

Bartiméus over spraakgestuurde applicaties op Open Voice

Afgelopen dinsdag gaf onze collega Emma Heitbrink een presentatie tijdens het event ‘Open Voice’ in Amsterdam. Een event over spraakinterfaces waarbij kennis delen, updates geven en nieuwe toepassingen laten zien centraal staan. ‘Een mooie gelegenheid om onze expertise en kennis over nieuwe technologieën in combinatie met een visuele beperking te delen.'
Lees meer