menu Sluit het hoofdmenu

Dossier Innovatie en Technologie

Het team van ICT4VIP

Deskundigen uit verschillende vakgebieden doen binnen het programma ICT4VIP onderzoek naar nieuwe technologieën.

Dit zijn ze:

Hans Scholten
Programmamanager ICT4VIP
hscholten@bartimeus.nl

Paul de Nooij
Projectleider ICT4VIP
pdnooij@bartimeus.nl

Nienke Nijhof
Projectleider ICT4VIP
nnijhof@bartimeus.nl

Eric Velleman
Projectleider ICT4VIP
evelleman@bartimeus.nl
 

Dick Lunenborg
Projectleider ICT4VIP
dlunenborg@bartimeus.nl

Emma Heitbrink
Innovatie ontwerper ICT4VIP
eheitbrink@bartimeus.nl

Nieuws

Vijf innovatieve producten die cliënt sterker maken

Hoe kunnen zorgorganisaties het beste gebruikmaken van technologie in de zorg? Maaike Meerlo van Bartiméus, werkt in het innovatie FabLab, waar ze samen met cliënten technologische oplossingen zoekt om hen zo zelfstandig mogelijk te maken. Ze tipt vijf innovatieve consumentenproducten die veel verschil kunnen maken, ook als je een beperking hebt. Dit artikel is recent verschenen in het magazine Connectief van CNV Zorg & Welzijn.
Lees meer

Inzet van technologie: appeltje eitje?!

Mensen met een visuele en verstandelijke beperking kun je zo veel meer beleving en zelfstandigheid bieden met producten die in elke elektronicashop te koop zijn! Bartiméus laat het donderdag zien op het jaarlijkse EMB-congres voor ouders en begeleiders van mensen met een ernstige meervoudige beperking.
Lees meer