menu Sluit het hoofdmenu

Dossier Innovatie en Technologie

Het team van ICT4VIP

Deskundigen uit verschillende vakgebieden doen binnen het programma ICT4VIP onderzoek naar nieuwe technologieën.

Dit zijn ze:

Hans Scholten
Programmamanager ICT4VIP
hscholten@bartimeus.nl

Paul de Nooij
Projectleider ICT4VIP
pdnooij@bartimeus.nl

Nienke Nijhof
Projectleider ICT4VIP
nnijhof@bartimeus.nl

Eric Velleman
Projectleider ICT4VIP
evelleman@bartimeus.nl
 

Dick Lunenborg
Projectleider ICT4VIP
dlunenborg@bartimeus.nl

Emma Heitbrink
Innovatie ontwerper ICT4VIP
eheitbrink@bartimeus.nl

Nieuws

Pilot met online groepscoaching jongeren

Slechtziend of blind zijn. Wat doet dit met je? Hoe werkt dat door in je relaties? En hoe kun je daarbij ondersteund worden? Experts van Bartiméus delen vandaag hun kennis en projecten op een landelijke kennisdag voor onderzoekers en professionals over dit onderwerp. Nieuw is onder meer onze pilot met e-Health voor jongeren. 'Onder begeleiding positieve ervaringen uitwisselen.'
Lees meer