menu Sluit het hoofdmenu

Open Dag op onze school in Lochem

geplaatst op Welkomstbord

Bartiméus Onderwijs, locatie Lochem opent woensdag 22 november haar deuren voor het publiek. Ouders, professionals en belangstellenden zijn van harte welkom tussen 10.30 - 15.00 uur om onze schoolsfeer 'te proeven'.

In de klassen krijgt u een impressie van het onderwijs en zijn onze gedreven medewerkers aanwezig om uw vragen te beantwoorden. Ook is er een kennismarkt met onder andere informatie over onze samenwerking met het Staring College.

Locatie: Graanweg 1b, (7242) AT in Lochem.

Gewoon waar het kan

In onze school in Lochem bieden we basisonderwijs aan leerlingen van 4 - 12 jaar die slechtziend of blind zijn. Wij gaan uit van het principe: 'Gewoon waar het kan en speciaal waar het moet!'. Dit betekent dat wij hetzelfde onderwijs geven als op de reguliere basisschool met dezelfde vakken, dezelfde methodes, dezelfde toetsen, ook de CITO eindtoets en dezelfde lestijden.

Meer informatie over onze school in Lochem vindt u op deze site.