menu Sluit het hoofdmenu

Nevenfuncties leden raad van toezicht

Nevenfuncties van de leden van de raad van toezicht:

J. Smit:

  • Hoofdfunctie: Commissaris van de Koning in Zuid-Holland
  • Vice-voorzitter Nationaal Comité 4-5 mei (q.q.)
  • Voorzitter Carnegie Heldenfonds (q.q.)
  • Voorzitter Prins Bernard Cultuurfonds Zuid-Holland (q.q)
  • Voorzitter Raad van Toezicht Verwey Jonker Instituut
  • Voorzitter Adviesraad Stichting Vliegramp MH17
  • Voorzitter Interkerkelijk contact in overheidszaken
  • Voorzitter van het Nationaal Comité Veteranendag
  • Lid raad van Advies Volksbank

 www.linkedin.com/in/jaap-smit

F.T.J.M. Fortuin:

  • Geen nevenfuncties
  • Geen Linkedin profiel

M. Wiesenekker:

  • Hoofdfunctie: lid Raad van Bestuur Diakonessenhuis Utrecht-Zeist-Doorn
  • Voorzitter Netwerk Utrecht Zorg Ouderen
  • Bestuurslid Vereniging Medische Microbiologische Laboratoria
  • lid bestuur stichting Procolo

www.linkedin.com/in/martijn-wiesenekker

R. Willemsen:

  • Hoofdfunctie: hoogleraar Afdeling Klinische Genetica, Erasmus MC Rotterdam
  • Lid adviesraad voor wetenschap en innovatie van Hersenstichting Nederland
  • Lid Raad van Toezicht Libra Revalidatie & Audiologie, Eindhoven (voordracht cliëntenraad), tevens voorzitter commissie kwaliteit en Veiligheid.
  • Lid Raad van Commissarissen Result Laboratorium, Dordrecht. Tevens voorzitter commissie Kwaliteit en Veiligheid
  • Lid “Scientific and Clinical Advisory Committee” National Fragile X Foundation (Amerikaanse patiëntenvereniging)
  • Wetenschappelijk adviseur bestuur Fragiele X Vereniging Nederland

www.linkedin.com/in/rob-willemsen

D.D. van der Stelt-Scheele:

  • Hoofdfunctie: Sales director Trinity Software Center te Kumasi, Ghana en Veenendaal
  • Secretaris bestuur Maxim Nyansa IT Solutions Foundation Accra, Ghana
  • Secretaris bestuur Stichting “Climbing the right tree” Reeuwijk
  • Lid van de raad van toezicht van de Stichting Present Ameide.

www.linkedin.com/in/dianavanderstelt

Rooster van aftreden:

 
Naam In functie einde 1e termijn einde 2e termijn
F. Fortuin 18-12-2012 18-12-2016 18-12-2020
J. Smit 01-01-2016 01-01-2020 01-01-2024
D. v.d. Stelt 01-01-2016 01-01-2020 01-01-2024
R. Willemsen 20-12-2018 20-12-2022 20-12-2026
M. Wiesenekker 20-12-2018 20-12-2022 20-12-2026