Leren en werken

Zoek je een baan in de zorg voor mensen met een visuele (en verstandelijke) beperking? En heb je nog niet de juiste papieren voor een functie als woonbegeleider, activiteitenbegeleider of verpleegkundige? Dan kun je leren en werken combineren bij Bartiméus. Binnen Bartiméus valt genoeg te leren! Bartiméus wil jou de mogelijkheid bieden om dat zo goed mogelijk te doen.

Ben je schoolverlater (minimaal 18 jaar) of juist iemand die al werkervaring heeft opgedaan? Heb je in het verleden al een deel van een opleiding in de zorg gedaan, maar niet afgemaakt? Als je bij ons komt werken als leerling, wordt er samen met jou en het ROC een leerroute uitgezet, zodat je een competente werknemer kan worden.

Tijdens je opleiding krijg je in de praktijk begeleiding van een collega die hier een speciale scholing voor heeft gevolgd. Het theoretische gedeelte van je opleiding wordt verzorgd door ROC A12 in Ede.

Omdat we je zo breed mogelijk willen opleiden, word je tijdens je opleiding minimaal één keer overgeplaatst. Interne scholing zorgt er daarnaast voor dat je de specifieke deskundigheid krijgt die nodig is voor het werken met onze cliënten.

Leerling worden bij Bartiméus?

Voor diverse woon- en dagbestedingsgroepen bij Bartiméus in Ermelo, Doorn en Zeist zijn wij op zoek naar leerling-begeleiders.

Om te solliciteren kun je klikken op http://bartimeus.easycruit.com

Als je in aanmerking wilt komen voor een leerplaats per september 2012 dan kun je vanaf januari 2012 solliciteren.

Logo Bartiméus, ga naar de homepage Waarmerk drempelvrij.nl Prioriteit 2; klik voor een reactie.

Bartiméus Infolijn

0900 - 77 888 99

(€ 0,05 p/m)