Smaakvol dineren opnieuw in Oldenzaal

10 februari 2012

Wegens groot succes een tweede editie


Na de primeur in Oldenzaal, op woensdag 30 november 2011, is voor de tweede keer het 'Dineren in het donker' in aantocht. De reacties van de gasten waren unaniem positief waardoor Stadstheater De Bond, samen met Bartiméus en Restaurant De Oude Raadskelder, met veel plezier deze bijzondere belevenis opnieuw aanbiedt. Op woensdag 29 februari vindt het tweede diner plaats.

De wereld van mensen met een visuele beperking is voor iemand die goed kan zien, vaak moeilijk te begrijpen. Wat gebeurt er op het moment dat het zintuig 'zien' wordt uitgeschakeld? Op woensdag 29 februari a.s. kunt u dit voor de tweede maal in Stadstheater De Bond ervaren. Deze avond kunnen gasten culinair dineren in het donker.

Dineren in het donker

Het doel van 'Dineren in het donker' is om de gasten op een creatieve manier bewust te maken van de consequenties van een visuele beperking op het dagelijkse leven. Tijdens het diner ervaren de gasten hoe het is als het zicht tijdelijk wordt ontnomen en alle andere zintuigen het over moeten nemen. Bartiméus organiseert al ruim drie jaar lang wekelijks 'Diners in het Donker' in Zeist.

Arrangement en reserveren

U bent welkom tussen 18.30 - 19.00 uur. Iedereen wordt verwelkomd met een sprankelend aperitief. Het arrangement bestaat uit drie gangen, met een daarbij behorend wijnarrangement. Ter afsluiting is er koffie of thee. De prijs voor dit volledige arrangement is €55,- p.p. Het aantal couverts is beperkt. Wees er dus spoedig bij! Mail naar dinereninhetdonker@bartimeus.nl. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Bartiméus Infolijn via 0900 - 77 888 999 (€ 0,05 p/m).
Lees in ons gastenboek reacties van mensen die voor gingen.

Twitter icoon Facebook icoon Hyves icoon LinkedIn icoon
Logo Bartiméus, ga naar de homepage Waarmerk drempelvrij.nl Prioriteit 2; klik voor een reactie.

Bartiméus Infolijn

0900 - 77 888 99

(€ 0,05 p/m)

Link