Themadag Glaucoom voor professionals

27 januari 2012

De Optometristen Vereniging Nederland organiseert op maandag 30 januari de Themadag Glaucoom en de Avondbijeenkomst Tele-werken. Professionals kunnen deelnemen aan één of beide activiteiten. Bartiméus is als sponsor betrokken bij de Themadag Glaucoom en zal zich presenteren met een informatiestand.

Tijdens de Themadag Glaucoom komen diverse aspecten van de oogziekte glaucoom aan bod. Er is veel aandacht voor het gebruik van de OCT bij het diagnosticeren van glaucoom. Naast theorie is de link met de praktijk een belangrijk onderdeel. Dat komt ook tot uiting in de voordracht van de Nederlandse vereniging van Glaucoompatiënten. Hoe beleeft de patiënt zijn ziekte en hoe kijkt de patiënt aan tegen de optometrist? Tijdens de themadag zal de OVN Afstudeerprijs 2011 gereikt worden voor het beste afstudeerartikel van het afgelopen studiejaar.

Programma

  • 10.00 - 10.30 Ontvangst
  • 10.30 - 17.30 Themadag Glaucoom
  • 17.30 - 18.30 Dinerbuffet
  • 18.30 - 19.00 Ontvangst avondprogramma
  • 19.00 - 22.00 Bijeenkomst Tele-werken

Tijdens de pauzes is er gelegenheid om de stands van de sponsoren te bezoeken.

Locatie

De dag vindt plaats in Hotel en Congrescentrum De Reehorst in Ede. Er is voldoende parkeergelegeheid. Parkeermunten worden door de OVN verstrekt bij de registratiebalie. De Reehorst is gelegen op 5 minuten lopen van NS-station Ede-Wageningen.

Afbeelding: logo OVNVoor meer informatie, het totale programma en inschrijven verwijzen wij u naar de website optometrie.nl.

Twitter icoon Facebook icoon Hyves icoon LinkedIn icoon
Logo Bartiméus, ga naar de homepage Waarmerk drempelvrij.nl Prioriteit 2; klik voor een reactie.

Bartiméus Infolijn

0900 - 77 888 99

(€ 0,05 p/m)